Hakkımızda

 

Datça’nın Mesudiye köyünde, Ovabükü ile Hayıtbükünün ortasında konumlanan zeytin bahçesi içerisinde 3 tane müstakil ev. Evinizin verandasında dağ manzarasını izleyeceğiniz doğanın tam ortasında börtü böceğin olduğu, sabah kuş cıvıltıları ile uyanacağınız doğayla barışık olanlar için ideal bir tatil yeri.


Denize yalnızca 10 dakika yürüme mesafesinde, zeytin ağaçları içinde bulunan 90 m2 evimizde 6 kişinin rahatlıkla kalabileceği, 2 yatak odası, geniş bir salon, bulaşık ve çamaşır makineside dahil olarak araç-gereçleriyle hazır mutfak, geniş 1 veranda ve 1 banyoya sahiptir. Hayıtbükü sahiline yürüme mesafesinde, Ovabükü koyuna araba ile 2 dakika mesafededir.Ayrıca dileyen misafirlerimiz Ovabükü sahilindeki şezlong ve şemsiyelerimizden ücretsiz faydalanabilir.


Burayı kendinize ait yazlık bir ev gibi düşünebilirsiniz. Eve gelirken her türlü yiyecek-içecek mutfak alışverişinizi kendiniz yapmanız gerekmektedir. (Sarı bez, bulaşık süngeri vb. ürünlerde dahil.) Mutfakta sadece pişirme ve hazırlama malzemeleri bulunmakta. Mutfağımızda yemeklerinizi pişirebilir veya bahçenizde barbekü yapabilirsiniz. Girişte sıvı el sabunu, tuvalet kağıdı ve bulaşık deterjanı veriyoruz. Bu ürünleri tüketmeniz halinde tekrar kendinizin alması gerekmektedir. Nevresim ve havluları ise yedekli olarak biz temin ediyoruz.

Doğa dostu bir tatil anlayışı ile sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.